Не можу апаратно включити Wi-Fi на Lenovo THINKPAD T430

Pin
Send
Share
Send

Сергій, добрий день!

Значок Wi-Fi перекреслений червоним хрестом, драйвер оновлював, fn + f5 пробував, запускав і зупиняв пристрій через диспетчер пристроїв і через утиліту підключення Wi-Fi Intel PROSet (лається, що потрібно апаратно включити wifi), автонастройка WLAN включена.

Є ще варіанти?

Відповідь

Добрий день. Апаратно - значить за допомогою окремого перемикача на корпусі ноутбука. І на вашому Lenovo THINKPAD T430 повинен бути окремий перемикач для Wi-Fi. Виглядає він швидше за все ось так:

І якщо Wi-Fi вимкнений апаратно (за допомогою цього перемикача), то ні через налаштування Windows, ні іншими програмами увімкнути функцію безпроводового з'єднання не вийде.

Якщо у вас цей перемикач включений, а Wi-Fi все рівно не працює то спробуйте включити його через "Центр мобільності Windows". Як це зробити, я показував в статті як включити Wi-Fi на ноутбуці Lenovo. А якщо у вас встановлена ​​Windows 10, то можете подивитися статтю бездротова мережа - Відключено в Windows 10. Не включається Wi-Fi.

Але я думаю, що ви зможете включити Wi-Fi за допомогою перемикача (апаратно) на корпусі вашого Lenovo THINKPAD T430. Можна його включить, потім вимкнути, перезавантажити ноутбук і знову включити. Правда, не знаю що у вас там з драйверами. Встановлювали ви їх з сайту Lenovo, для своєї моделі. Ну і в програмі Intel PROSet теж перевірте настройки. А тому ви швидше за все міняли різні параметри, коли намагалися включити бездротовий зв'язок.

28.09.18

5

Автор питання: Юрій

Pin
Send
Share
Send

Дивіться відео: Включить wi-fi Lenovo G50-70, G40-70 (Вересень 2024).

essaisrff-com